Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (166 komentářů)

Majda, (12. 05. 2014 07:33) Reagovat
[quote name="Klára"]Mě pomáhalo mazat se jakýmkoliv krémem v těhotenství,ale ke konci už se mi objevilo pár drobných strií a tak jsem začala používat ten elasti-q krém, potom olej a až ten mi pomohl se jich skoro zase zbavit, trochu zůstaly, ale jsou "nenápadné! :-)[/quote]A jaký olej jste používala? Jsem v prvním trimestru těhotenství a právě se také bojím, abych neměla strie. dá se ještě něco udělat pro jejich prevenci?
MichealVafe, (14. 05. 2014 03:51) Reagovat
cvs pharmacy houston tx buy misoprostol cytotec online ab workout with medicine ball
Zdena, (04. 07. 2014 05:46) Reagovat
[quote name="Kamila"]A pokud jsou už strie hluboké tak bohužel nepomáhá ani to mazání. Já mám strie na stehnech - ne nějak výrazné, ale vadí mi. Nechce se mi však investovat x peněz na jejich odstranění.:([/quote]Ono není vždy potíž jen s těmi hlubokými. Já mám na stehnech několik menších strií, které nejsou nikterak hluboké, ale přesto se jich nedokážu zbavit, i když jsem nějaké krémy zkoušela. Naštěstí nejsou moc vidět, ale stejně bych se jich ráda zbavila.
Elis, (31. 07. 2014 10:40) Reagovat
Mě nejvíce pomohl krém exclusive od ElastiQ na strie. Skoro jsou nepatrné, ale je to o tom, že musím pravidelně mazat a starat se o své tělo.
Johana, (05. 08. 2014 06:00) Reagovat
[quote name="Elis"]Mě nejvíce pomohl krém exclusive od ElastiQ na strie. Skoro jsou nepatrné, ale je to o tom, že musím pravidelně mazat a starat se o své tělo.[/quote]A jak hluboké strie jste měla? Já také hledám něco na ně, ale obávám se, jestli mě nějaký přípravek může pomoci. Mám je poměrně hluboké. Obávám se, že mě asi krém nepomůže.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Strie.eu
Kontakty