Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (166 komentářů)

Elen, (19. 10. 2013 09:49) Reagovat
Na doporučení jedné známé používám na strie kosmetiku Tepezcohuite strom kůže a mohu řici, že jsem moc spokojená. :-)
Zita, (01. 11. 2013 11:28) Reagovat
[quote name="Heidi"]Já jsem před dvěma lety rychle nabrala deset kilo, ale před rokem jsem je zase zhubla. Jenže, jak jsem rychle ztloustla, objevily se mi na stehnech strie a s těmi nevím co dělat. Na odstranění jít nechci (nejsou peníze nazbyt) a jiné způsoby mi přijdou neefektivní.[/quote]Pokud ty strie nejsou moc hluboké, tak by možná mohlo pomáhat jejich rozmasírování nějakým krémem, ale těžko říci jakým. Výrobků je hodně a ne všechny jsou kvalitní.
Eliška, (05. 01. 2014 20:34) Reagovat
je mi 16. mám strie na bocích a dělají se mi na stehnech u kolen a lýtku. stydím se za to. nevim jak to dostat pyč. :((
Majda, (15. 01. 2014 13:47) Reagovat
[quote name="Eliška"]je mi 16. mám strie na bocích a dělají se mi na stehnech u kolen a lýtku. stydím se za to. nevim jak to dostat pyč. :(([/quote]Ono, když už se objeví, tak je jejich odstranění těžký. Možná něco zabírá, ale je to běh na dlouhou trať. Asi se ti objevují, protože rychleji rosteš. Zkus zabránit tvoření nových mazáním krémem. Trochu to pomáhá.
Bára, (03. 04. 2014 13:15) Reagovat
[quote name="Klára"]Mě pomáhalo mazat se jakýmkoliv krémem v těhotenství,ale ke konci už se mi objevilo pár drobných strií a tak jsem začala používat ten elasti-q krém, potom olej a až ten mi pomohl se jich skoro zase zbavit, trochu zůstaly, ale jsou "nenápadné! :-)[/quote]Strií se také hodně obávám. Jsem ve čtvrtém měsíci a teď jsem rychle začala přibývat na váze. Celou dobu téměř nic a teď to jde rychle. Bojím se, že to zanechá následky v podobě strií. Břicho sice mažu po každém koupání, ale stejně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Strie.eu
Kontakty