Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (166 komentářů)

Magda, (17. 06. 2013 13:55) Reagovat
[quote name="SABINA"]Tak ono je to těžké. Je zřejmé, že když žena porodí trojčata, že to zanechá nějakou tu jizvičku na jejím tělem...[/quote]Nemusí to být trojčata. Stačí poradit jedno dítě a hodně žen se nedá dohromady tak, jak byly před otěhotněním. Vždycky žasnu, jak některé modelky nebo jiné celebrity mají úžasnou postavu po porodu, ale nejen ty. I mezi mými kamarádkami se takové najdou. mě se bohužel nezadařilo.
Ilona, (24. 06. 2013 12:06) Reagovat
[quote name="Jana"]Jsem na začátku těhotenství a také jsem zvědavá, co se mnou napáchá. Ale snad to nebude tak zlé...:)[/quote]Já jsem po prvním těhotenství strie neměla a to jsem ani moc nemazala, alespoň si na to nevzpomínám, ale druhé těhotenství mi dalo více zabrat, ale tak hlavně, že obě má dítka jsou v pořádku. To je hlavní.
Janča, (25. 06. 2013 20:48) Reagovat
Je mi 20 a jsem docela štíhlá, takže mi strie problémy nedělaly. Když mi ale vyrostly prsa, objevily se na nich. Nejsou nijak barevné, ale i tak mi to dost podkopalo sebevědomí. tak jsem se rozhodla pro pořádnou investici do kosmetiky proti nim - vyšlo mě to celkem na dva tisíce, ale vyplatilo se to! Po cca půl roce už nejsou skoro vůbec vidět! :D
Kiki, (01. 07. 2013 06:05) Reagovat
[quote name="Janča"]Je mi 20 a jsem docela štíhlá, takže mi strie problémy nedělaly. Když mi ale vyrostly prsa, objevily se na nich. Nejsou nijak barevné, ale i tak mi to dost podkopalo sebevědomí. tak jsem se rozhodla pro pořádnou investici do kosmetiky proti nim - vyšlo mě to celkem na dva tisíce, ale vyplatilo se to! Po cca půl roce už nejsou skoro vůbec vidět! :D[/quote]Já mám strie na prsou po těhotenství a také to zrovna mému sebevědomí nepřispívá. Dva tisíce jsou sice dost, ale za to zbavit se jich (kdyby to skutečně zabralo), bych dala.
Irena, (08. 07. 2013 05:06) Reagovat
Achjo, já si vždycky myslela, že jsou strie jen takové malé prohlubně, ale vždy v barvě kůže. Alespoň kamarádka je takové měla. Jenže mě se teď udělaly modré strie a je to fakt ošklivý. Nevím co s tím. Neskutečně mě to štve.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Strie.eu
Kontakty