Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (166 komentářů)

Adélka, (11. 07. 2013 13:24) Reagovat
[quote name="Irena"]Achjo, já si vždycky myslela, že jsou strie jen takové malé prohlubně, ale vždy v barvě kůže. Alespoň kamarádka je takové měla. Jenže mě se teď udělaly modré strie a je to fakt ošklivý. Nevím co s tím. Neskutečně mě to štve.[/quote]Jak u koho, někdo je má téměř neviditelný a někomu zmodrají. Já mám takové menší modré pod prsama z těhotenství. Už jsem si zvykla. Naštěstí prsa nikde nevystavuju...:)
Zuzka, (09. 09. 2013 03:59) Reagovat
[quote name="Irena"]Achjo, já si vždycky myslela, že jsou strie jen takové malé prohlubně, ale vždy v barvě kůže. Alespoň kamarádka je takové měla. Jenže mě se teď udělaly modré strie a je to fakt ošklivý. Nevím co s tím. Neskutečně mě to štve.[/quote]Mě se také teď nedávno objevily ty modré. Všimla jsem si jich až teď. Je možné, že časem vyblednou, nebo opravdu budou takhle vypadat pořád? Holt nějaká ta nedokonalost se s věkem objevuje.
Klára, (09. 09. 2013 21:00) Reagovat
Určitě je důležité hlavně se mazat, já mám vyzkoušené krémy Elastiq z lékárny a teď používám i jejich nový Elastiq olej, bála jsem se trochu, že bude mastit, ale vůbec, super se vstřebává, jemně voní a hlavně pomáhá, cenově je dostupný, můžu vám tu popisovat, ale není nad osobní zkušenost
Eliška, (03. 10. 2013 08:15) Reagovat
[quote name="Klára"]Určitě je důležité hlavně se mazat, já mám vyzkoušené krémy Elastiq z lékárny a teď používám i jejich nový Elastiq olej, bála jsem se trochu, že bude mastit, ale vůbec, super se vstřebává, jemně voní a hlavně pomáhá, cenově je dostupný, můžu vám tu popisovat, ale není nad osobní zkušenost[/quote]Ono někdy stačí mazat čímkoliv, nemusí to být zrovna drahý olej, i když je asi pravdou, že ten má ještě další složky, které efekt podpoří. Já se proti striím na břiše (v těhu) mazala obyčejným krémem, co jsem měla doma a bylo to v pořádku.
Klára, (04. 10. 2013 06:58) Reagovat
Mě pomáhalo mazat se jakýmkoliv krémem v těhotenství,ale ke konci už se mi objevilo pár drobných strií a tak jsem začala používat ten elasti-q krém, potom olej a až ten mi pomohl se jich skoro zase zbavit, trochu zůstaly, ale jsou "nenápadné! :-)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Strie.eu
Kontakty