Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (166 komentářů)

Míša, (06. 05. 2013 07:16) Reagovat
Můj osobní názor je, že strií se nejde jen tak snadno zbavit jinak než laserem. Bohužel také nějaké mám na stehnech, ale nechce se mi utrácet za nějaké krémy, tak jsem si na ně zvykla. On skoro každý člověk má nějako tu "vadu na kráse".:)
Vilma, (14. 05. 2013 05:51) Reagovat
[quote name="Míša"]Můj osobní názor je, že strií se nejde jen tak snadno zbavit jinak než laserem. Bohužel také nějaké mám na stehnech, ale nechce se mi utrácet za nějaké krémy, tak jsem si na ně zvykla. On skoro každý člověk má nějako tu "vadu na kráse".:)[/quote]Já mám dvě takové menší strie na zadku. Je jasné, že mi to trochu vadí, ale zase nejsou moc vidět a snad už se mi další dělat nebudou. Říkám si, že jsem na tom ještě dobře. Moje kamarádka má takové táhle velké srie na stehnech. Je z toho zoufalá.
Lauri, (16. 05. 2013 06:13) Reagovat
[quote name="Venuše"]Zkusím nejdřív tu vazelínu. třeba mi to také pomůže a když ne, tak zainvestuju a koupím se trilastin. Pořád ho zvažuju, tak to zkusím a uvidím.[/quote]také ji teď zkouším. kéž by zabrala. za chvíli nastane čas plavek, tak ať nějak vypadám. Trošku jsem zhubla přes zimu. Z toho mám radost, ale ty strie...Nejsou velký ale jsou.
Adél, (27. 05. 2013 18:04) Reagovat
[quote name="ŠÁRKA"]Bohužel, strií se člověk zbavuje velmi problematicky. Něco může zabrat, ale pokud jsou strie výraznější, tak úplně se jich už nezbavíte.[/quote]tak nějaké možnosti jsou, ale to už je pak o penězích. Nevím, kolik stojí odstranění strií, ale levné to asi nebude.
Zdena, (12. 06. 2013 13:46) Reagovat
[quote name="Sárina"]Ach jo, ztloustla jsem a mám hnusnou strii na stehně. Začala jsem cvičit a doufám, že zase zhubnu, ale co s tou strií fakt nevím.Nevěřím rádoby zázračným přípravkům. Nezdá se mi to...:([/quote]Mě se moje strie po čase trochu zacelily a částečně vymizely, nebo...asi ne vymizely, ale nejsou tolik vidět, takže mě nějak netrápí, ale asi úplně se jich člověk bez investic nezbaví.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Strie.eu
Kontakty