Úvod Strie a těhotenství

Strie a těhotenství

Nejčastějším obdobím vzniku strií je těhotenství, zvláště třetí trimestr. Kůže se s rychlým nárůstem bříška nedokáže dostatečně napínat, elastická vlákna praskají a vznikají trhlinky.

Nicméně od začátku těhotenství je žena ohrožena striemi, protože se zvyšuje přísun potravy, žena rychleji tloustne, vlivem hormonů se zvětšují prsa a tak může dojít k poškození kůže. Kůže většinou začne svědit, tím ohlašuje, že není vše v pořádku. Proto je zapotřebí si hned při zjištění gravidity pořídit speciální přípravky k promazávání pokožky, které ji nejen zvlhčují, ale podporují i její pružnost. Kůži je nutné promazávat pravidelně několikrát denně, hlavně na spodní části břicha. Nejlépe je však mazat všechny problémové partie i poprsí. Toho se týká i období po porodu, kdy dochází k laktaci a prsa se zvětšují naléváním mléka. Částečně se dá zamezit tvorbě strií na prsou i vhodnou volbou podprsenky, která má být vždy dobrou oporou těžkých prsů.

Mnohé ženy prevenci strií v těhotenství zanedbávají, ale když už se strie vytvoří je poměrně pozdě. Zanechají nehezkou vzpomínku na proběhlou graviditu.


Diskuse (13 komentářů)

Jana, (19. 12. 2013 14:28) Reagovat
Také mám dobrou zkušenost s olejem od Elastiqu, je super, že pomáhá i na strie, které se bohužel vytvořily, prostě že není jenom na prevenci, já se mažu opravdu pravidelně a výsledky jsou, přitom cenově to jde a na těle je moc příjemný :-)
Elwood, (02. 12. 2015 22:56) Reagovat
Thanks for some other informative website. Where else could I get that type of information written in such an ideal approach? I've a challenge that I'm simply now operating on, and I've been at the look out for such information.my web-site :: bieizna damska: http://www.bielizna-damska.waw.pl
Basil, (31. 01. 2016 12:14) Reagovat
Fastidious respond in return of this question with genuine arguments and telling everything on the topic of that.My site - vigrax: https://www.youtube.com/watch?v=6f2els2fGfs
Eigo, (19. 02. 2016 13:49) Reagovat
Visual Voicemail - Yes, Listen To Your Voicemail Messages In Any Order and Easily Manage Your Inbox Without Calling In. Wheeler regrets calling law enforcement before remotely triggering your house alarm. For these tests, a 13-inch Mac - Book Pro plus a Wi - Fi Apple i - Pad were used.If you plan for getting a Raspberry pi 2 kit from a web based store it is possible to go right ahead and order for just one.With the Auto - Net Mobile, an invisible Internet connection is available for the go.You can discover a brand-new friend that enjoys the identical activities or has same interests with you.Top rated wireless camera best outdoor ip cameras about: https://www.whois.de/securitycamerawifi.com It need to be noted that such sites only provide you home elevators the many different kinds of Engineering News.
Bielke, (21. 02. 2016 23:09) Reagovat
A few simple tricks will make even dry, damaged hair more manageable and strong.Genetics play a role in baldness but it will be the road we choose that determines how big of a role genetics play.Best biotin with keratin walmart what: http://whois.domenca.com/index.php?action=whois_lookup&whois_domain=biotinshop.com/biotin-supplement-for-hair-loss Few researchers also suggest that PABA along with folic acid is found to be effective in restoring healthier hair.Biotin is important for cadre growth the production of fatty acids as well as the metabolism of fats and amino acids.Hormones Influences Hair Growth- Hormones effects your hair production.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Strie.eu
Kontakty